Menu Zamknij

Czarna elewacja drewniana – modna i ponadczasowa  

Od wielu wieków świat ceni harmonię – piękno ukryte w przedmiotach i naturze, niemniej jednak niekiedy wraz z upływem czasu ono inaczej postrzegane, a dzieje się to za sprawą mody. W Wood of Fire tworzymy produkty, które są ponadczasowe, które nigdy nie wychodzą z mody, które zawsze zapewniają harmonie i przyozdabiają ściany, wiaty, budynki i wiele innych, a są to deski opalane metodą Shou Sugi Ban, za pomocą których tworzona jest czarna elewacja drewniana.

700 lat tradycji w nowym wykonaniu 

Metoda Shou Sugi Ban wykorzystywana była już 700 lat temu. Obecnie jest ona ulepszona ze względu na wykorzystanie różnorodnych współczesnych preparatów i narzędzi. W Wood of Fire do produkcji czarnej elewacji wykorzystujemy głównie dwa rodzaje drewna: modrzew syberyjski oraz świerk skandynawski.  

Ogień, który wydobywa piękno  

W naszej ofercie znajdują się różnorodne deski, dzięki czemu z łatwością dopasujesz czarną elewację do swoich potrzeb i upodobań. My gwarantujemy, że każdy czarna elewacje drewniana wykonana z naszych desek będzie modną i ponadczasową ozdobą, która rzecz jasna jest niezwykle trwała, dzięki odpowiedniemu opalaniu ogniem i czterostronnej impregnacji lakierem.

Przygotowaliśmy dla Ciebie różnorodne propozycje opalanych, drewnianych desek, pośród których na pewno znajdziesz tę idealną dla siebie. Z przyjemnością możemy Ci zaproponować 4 wspaniałe kolekcje wykonane z modrzewia syberyjskiego bądź świerku skandynawskiego, a są to:  

  • Karpatia, 
  • Silesia, 
  • Baltica, 
  • Mazuria. 

W naszej ofercie znajdziesz również nowoczesne deski wykonane z dębu, thermo jesionu oraz thermo sosny.  

Oferowane przez nas produkty świetnie sprawdzą się jako ponadczasowe i modne wykończenie zewnętrznych elewacji, ale można je również z powodzeniem stosować wewnątrz – wprowadzi to przytulny i bardzo przyjemny klimat. Dodatkowo, jeśli nie wiesz dokładnie jaki wariant wybrać np. zastanawiasz się nad dwom rodzajami, to zawsze możesz zamówić bezpłatne próbki – dzięki temu łatwiej będzie Ci dobrać idealną czarną deskę opalaną.   

Ciekawą opcją, którą oferujemy w Wood of Fire jest możliwość pomalowania drewna odpowiednimi lazurami, w tym przypadku nie opalamy desek, a stosujemy tzw. maszynowe malowanie.  

W przypadku pytań zapraszamy do KONTAKTU!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You cannot copy content of this page