Menu Zamknij

Drewno na ogródek gastronomiczny

Po jesieni i zimie, kiedy wyjdą pierwsze promienie słońca i zrobi się w końcu cieplej, każdy marzy o tym, aby delektować się piękną pogodą. Można to zrobić na wiele sposobów, a jednym z nich jest skorzystanie z ogródków gastronomicznych znajdujących się przy ulubionej restauracji czy barze. Na takie rozwiązanie decyduje się wiele osób, dlatego też warto zadbać o to, aby faktycznie znalazło się odpowiednie miejsce do ustawienia stolików i krzesełek. Nie w każdym miejscu w mieście będzie wyłożony równy chodnik, na którym bez problemu można byłoby wystawić meble. W tego typu sytuacjach dobrym rozwiązaniem będzie wykonanie specjalnego podestu, na którym będzie to możliwe. Jest oczywiście wiele różnych materiałów, z których można go wykonać. Jednak najlepszym rozwiązaniem na lata będzie drewno opalane.

Deski opalane do ogródka gastronomicznego

Metoda Shou Sugi Ban pozwala na odpowiednie przygotowanie drewna na różne czynniki zewnętrzne. Właśnie dlatego warto skorzystać z desek opalanych ogniem! Są one niezwykle wytrzymałe i odporne na zmienność pogody. Co więcej, doskonale się przy tym prezentują. Właśnie dlatego to doskonałe rozwiązanie, z którego każdy właściciel ogródka gastronomicznego będzie się cieszył przez lata.

Pozostaje jednak pytanie – jaki wybrać rodzaj drewna? W przypadku, kiedy wiemy, że z ogródka gastronomicznego będzie korzystało wiele osób jednocześnie, warto wybrać naprawdę twardy gatunek. Dobrze sprawdzi się m.in. modrzew syberyjski, które doskonale sprawdzi się w każdych warunkach, niezależnie od pogody.

Ogródek gastronomiczny z Wood of Fire

Jeśli chciałbyś stworzyć ogródek gastronomiczny z desek opalanych ogniem, to wybierz Wood of Fire. Działamy na terenie całej Europy, dzięki czemu wykonaliśmy już wiele ciekawych realizacji zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm oraz miast. Takie doświadczenie pozwala nam tworzyć wytrzymałe realizacje dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. W celu uzyskania informacji zachęcamy do kontaktu – odpowiemy na wszelkie pytania.

W przypadku pytań zapraszamy do KONTAKTU!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You cannot copy content of this page