Menu Zamknij

Montaż elewacji drewnianych oraz tarasów

Szukasz ciekawych koncepcji aranżacyjnych, które wydobędą piękno z zewnętrznej części budynków? Istnieją różne metody, ale naszym zdaniem najlepszym sposobem na wyróżnienie swojej działki jest zastosowanie oryginalnej, drewnianej elewacji, która nada budynkom przytulności i “ciepła”.

Deski, które pasuje do wszystkiego

Nasza firma Wood of Fire produkuje oryginalne panele opalane metodą Shou Sugi Ban, która wzmacniania drewno i wydobywanie z niego piękna za pomocą ognia. Łączymy dwa żywioły oraz kunszt związany z właściwym montażem. Chcemy zapewniać naszym Klientom to, co najlepsze, dlatego zajmujemy się również kompleksowym wykonaniem drewnianych elewacji na budynkach i tarasach. Z przyjemnością upiększymy działki i nieruchomości na terenie Polski, Wielkiej Brytanii oraz Europy.

Montaż elewacji drewnianych oraz tarasów

Zajmujemy się kompleksową obsługą elewacji, dopasowujemy odpowiednie akcesoria, komponenty oraz sposób montażu desek pod względem danego obiektu, a także potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Pracujemy m.in. nad elewacjami hal, hoteli czy też domków rodzinnych. Z przyjemnością wykonamy również nowoczesne tarasy, które na pewno przyozdobią podwórka. Co więcej, mamy dużo ekip do realizacji, dzięki czemu jesteśmy w stanie bardzo szybko wykonać pracę i móc zaoferować naszym Klientom dogodne dla nich terminy.

Shou Sugi Ban – metoda na wyróżnienie

Zasoby naturalne były wykorzystywane od tysięcy lat, ponieważ już wtedy doskonale zdawano sobie sprawę z ich piękna, lecz z czasem zaczęto udoskonalać, to co oferuje nam natura i tak 700 lat temu wynaleziono metodę Shou Sugi Ban, którą wykorzystujemy w Wood of Fire.

Jeśli jesteś zainteresowany opalanymi, dekoracyjnymi deskami, to umożliwiamy Ci zamówienie bezpłatnych próbek, dzięki czemu dobierzesz idealne deski na budynek lub taras. Naszą boazerię opalamy ogniem, pozbywamy się wierzchniej warstwy celulozy (pożywki dla owadów), wzmacniamy jej trwałość oraz używamy specjalistycznych środków zabezpieczających, tak aby wykonane elewacje mogły Cię zachwycać przez wiele lat.

W przypadku pytań zapraszamy do KONTAKTU!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You cannot copy content of this page