Menu Zamknij

Montaż

gwarancja
Firma Wood of Fire nie tylko zapewnia piękne deski, które ozdobią niejedną przestrzeń, ale również oferujemy montaże wentylowanych elewacji drewnianych oraz tarasów. Nasze ekipy z przyjemnością wyruszą w różnorodne zakątki Polski i nie tylko. Pracujemy przy wielu obiektach – domach jednorodzinnych, hotelach, a także budynkach użyteczności publicznej, w końcu nasze deski opalane pasują wszędzie!

Profesjonalny montaż od Wood od Fire

Nasze drewno opalane metą Shou Sugi Ban jest pięknie i uniwersalne, dlatego też oferujemy usługi montażowe obejmujące zarówno wentylowane fasady drewniane, jak i tarasy oraz ogrody. Nasi doświadczeni specjaliści nie boją się wyzwań i przyjemnością podejmują się różnorodnych zadań – prosty taras, a może nieoczywista i wymagająca fasada nowoczesnego budynku? Gwarantujemy, że poradzimy sobie z każdym obiektem na terenie Polski, Niemiec, Austrii, Anglii oraz Skandynawii!

Piękne elewacje z opalanego drewna

Nasze usługi montażowe obejmują wykonanie wentylowanych elewacji drewnianych, czyli takich, które umożliwiają oddychanie całej ściany. Fasady wentylowane obniżają ryzyko kondensacji pary wodnej oraz nadają obiektom nowoczesnego i unikatowego wyglądu. Oczywiście nasze działania i usługi są zgodne z obowiązującym Prawem Budowlanym oraz wszelkimi normami.
  • domach jednorodzinnych,
  • hotelach,
  • budynkach użyteczności publicznej.
Dużą wagę przykładamy do terminowości oraz kontaktu z naszymi klientami – stawiamy na dobrą współpracę, dlatego też nasze ekipy są koordynowane przez logistyków, co pozwala nam uniknąć błędów związanych z terminem realizacji, a także zakresem prac. Nasza kompleksowa usługa montażu wentylowanych elewacji drewnianych pozwoli odmienić Ci swój dom i nie tylko.

Zmień swój budynek z Wood od Fire ®.

Opalane drewno i nasza doświadczona ekipa to gwarancja zachwycającej fasady dla domów jednorodzinnych, hoteli, a także różnorodnych budynków użyteczności publicznej. Zainteresowani? Serdecznie zapraszamy do kontaktu – nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące oferty i przedstawią szczegółowe informacje

You cannot copy content of this page