Menu Zamknij

Usługi w Wood of Fire

Nasza firma Wood of Fire specjalizuje się w produkcji impregnowanych oraz opalanych metodą Shou Sugi Ban paneli drewnianych, które z powodzeniem wykorzystywane są jako wykończenie elewacji, ścian wewnętrznych, dachów, tarasów oraz ogrodzeń. Jesteśmy polskim producentem, a nasza misja i wizja wykracza poza samo tworzenie wysokiej jakości materiałów, które zdobią niejedno miejsce. Oferujemy także szeroki zakres dodatkowych usług, skupiając się na zapewnieniu kompleksowego doradztwa oraz wsparcia na każdym z etapów realizacji Twojego projektu.

Wood of Fire — jesteśmy do Twojej dyspozycji

Każdy element ma ogromne znaczenie, dlatego też nasi eksperci służą pomocą w doborze odpowiednich drewnianych desek opalanych. Zapewniamy przeprowadzenie kalkulację ilości potrzebnych materiałów oraz przygotowanie wyceny kosztów na podstawie dostarczonego projektu. Oferujemy również pełne wsparcie przy doborze odpowiednich systemów montażu i mocowań, które spełnią indywidualne potrzeby oraz oczekiwania naszych Klientów.

Dodatkowo nasze deski opalane metodą Shou Sugi Ban wysyłamy do każdego zakątka świata! Z myślą o naszych
Klientach otworzyliśmy biura obsługi na terenie Polski, Niemiec, Holandii, Anglii (w tym Szkocji i Wali), Czech, Słowacji, Austrii i Szwajcarii.

Usługi logistyczne — przechowywanie opalanych desek

Nie masz miejsca na składowanie zakupionych desek opalanych? Pomożemy! Jako producent z dużymi możliwościami logistycznymi, oferujemy profesjonalną usługę magazynowania nabytych u nas materiałów. Dzięki temu masz pewność, że Twoje zamówienie będzie przechowywane w odpowiednich warunkach do momentu, gdy będziesz go potrzebował. W tym czasie możesz bez obaw skupić się na innych aspektach swojego projektu – gwarantujemy, że Twoje deski są w dobrych rękach.

Montaż skrojony na miarę Twojego projektu

Ważnym elementem naszej oferty są także usługi wykwalifikowanych ekip monterów, działających na terenie całego kraju. Dzięki ich profesjonalizmowi i zaangażowaniu możemy zagwarantować nie tylko wysoką jakość montażu, ale także terminowość oraz efektywność realizowanych przez naszą firmę prac.

Szukasz nie tylko wysokiej jakości desek elewacyjnych, tarasowych, ściennych bądź innych, ale również kompleksowego doradztwa i wsparcia? Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przedstawimy szczegóły naszej szerokiej oferty!

W przypadku pytań zapraszamy do KONTAKTU!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You cannot copy content of this page