preloader

Łączymy tradycję z nowoczesną technologią

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych ludzi, których połączyła pasja do drewna i innowacyjnych rozwiązań. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, Wood of Fire stało się marką rozpoznawalną w Polsce jak i na międzynarodowym rynku.

Jesteśmy polskim producentem paneli drewnianych, konserwowanych ogniem w duchu Shou Sugi Ban. W swojej ofercie, oprócz opalanego drewna, posiadamy również deski malowane, impregnowane do NRO a także surowe. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów świadczymy usługi profilowania desek, docinania na wymiar oraz montażu wentylowanych elewacji drewnianych na terenie całego kraju i nie tylko. Dzięki całkowitej automatyzacji każdego z etapów procesu obróbki i wykończenia drewnianych paneli, zapewniamy najwyższą jakość i precyzję wykonania.

Współpracujemy z deweloperami, architektami, projektantami wnętrz oraz indywidualnymi inwestorami, oferując im nie tylko produkty najwyższej jakości, ale także profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie realizacji projektu.

Działamy sprawnie i kompleksowo,
aby zaoszczędzić Twój czas

Stawiamy Ciebie i Twoje
indywidualne potrzeby w centrum uwagi

Zapewniamy wieloletnią gwarancję
na nasze usługi

Stawiamy na ekologiczne rozwiązania, wykorzystując wyłącznie drewno pochodzące z certyfikowanych źródeł.

Wood of Fire – gwarancja jakości

Wood of Fire – gwarancja jakości

Do produkcji wykorzystujemy głównie drewno pochodzące ze zrównoważonych źródeł, sygnowane certyfikatem FSC.

Wyprodukowane w Polsce - znane na całym świecie

Na swoim koncie mamy już ponad 3,5 tysiąca zrealizowanych projektów. Jesteśmy dumni z tego, że nasze drewniane panele zdobią elewacje i wnętrza wielu inwestycji i prestiżowych obiektów na terenie całej Europy – i nie tylko!

Poznaj z bliska nasze produkty

Zamów próbnik i doświadcz unikalnego charakteru drewna opalanego japońską metodą Shou Sugi Ban.

    IMIĘ I NAZWISKO / NAZWA FIRMY

    E-MAIL

    NUMER TELEFONU

    WIADOMOŚĆ