Menu Zamknij

Ogrodzenie z opalanych desek Shou Sugi Ban

Ogrodzenie stanowi wizytówkę naszego domu. Powinno współgrać i tworzyć harmonię z otaczającą architekturą i krajobrazem, a jednocześnie może być elementem przyciągającym szczególną uwagę swoim wyglądem, obok którego nie sposób przejść obojętnie.

Opalane drewno cieszy się dużym zainteresowaniem jeśli chodzi o surowiec, którym można się posłużyć w procesie stawiania ogrodzenia. Naturalne zabarwienie, oryginalność i wyjątkowy styl to cechy charakterystyczne opalanych desek, jednak to na co także warto zwrócić uwagę przy wyborze materiału to zwiększona odporność na czynniki atmosferyczne, trwałość oraz doskonała konserwacja, gdzie każdą z właściwości bez użycia chemicznych preparatów możemy uzyskać dzięki wykorzystaniu metody Shou Sugi Ban. Kolejnym aspektem jest oczywiście montaż, który przy odpowiednio przygotowanym podłożu staje się łatwym i szybkim zadaniem.

Dzięki odpowiednio dobranej naturalnej kolorystyce oraz niepowtarzalnej fakturze wydobytej poprzez proces wypalania wspomnianą techniką, ogrodzenia z opalanego drewna wpasują się praktycznie do każdego stylu architektonicznego tworząc przy tym ponadprzeciętną przestrzeń.

Zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You cannot copy content of this page