preloader

Biuro w ogrodzie

W dzisiejszych czasach coraz częściej mamy do czynienia z pracą zdalną. Jednak w większości przypadków trudno jest oddzielić strefę zawodową od prywatnej.

Biuro w ogrodzie

Połączenie stref, zaoszczędzenie pieniędzy na dojazdy i bliskość natury tuż za oknem – czy to możliwe? Naprzeciw temu pojawia się wizja biur w ogrodzie, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem w wielu regionach świata.

 

Black office – przydomowe biuro w czerni

Jedną z inwestycji, która poszła w ślad za nowymi rozwiązaniami w postaci niewielkich pawilonów zaaranżowanych w przestrzeni ogrodowej to przydomowe biuro powstałe w prowincji holenderskiej. Zalety, które uwidaczniają się na pierwszy rzut oka to przede wszystkim powiązanie funkcjonalności i prostoty, które gwarantują przestrzeń i komfort do pracy, a bliskość natury i bujna roślinność wokół zapewnia spokój oraz ciszę, co pozytywnie wpływa na lepsze samopoczucie.

Minimalistyczna forma i przykuwająca uwagę czarna elewacja to zasługa drewna opalanego specjalną metodą Shou Sugi Ban od producenta desek Wood of Fire, która w oryginalny sposób wkomponowuje się w przestrzeń ogrodową. Dzięki procesowi opalenia i konserwacji drewno zyskuje wzmocnioną trwałość, a dodatkowo jest odporne na szkodliwe czynniki zewnętrzne.

Drewno z modrzewia syberyjskiego, z którego zostały wykonane czarne deski elewacyjne SILESIA 3 użyte w projekcie stanowią rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się przy planowanych inwestycjach, gdzie Inwestor będzie cenił sobie w szczególności dobór wysokiej klasy surowca i jego żywotność, a zarazem naturalne piękno. Walory estetyczne w połączeniu z wspomnianymi wcześniej zaletami tworzą w ten sposób funkcjonalną przestrzeń do życia oraz unikatowy klimat.

Poznaj z bliska nasze produkty

Zamów próbnik i doświadcz unikalnego charakteru drewna opalanego japońską metodą Shou Sugi Ban.

    IMIĘ I NAZWISKO / NAZWA FIRMY

    E-MAIL

    NUMER TELEFONU

    WIADOMOŚĆ