Menu Zamknij

Elewacje i wnętrza

Zdecyduj się na oferowane przez nas produkty, a koło Twojego budynku nikt nie przejdzie obojętnie! Nasze deski elewacyjne opalane dostępne w licznych modelach (m.in. ze świerku skandynawskiego oraz modrzewia syberyjskiego) zachwycają swoim wyjątkowym stylem wykonania i sprawiają, że zakochuje się w nich każdy domownik oraz gość. Drewniane produkty z naszego asortymentu możesz wykorzystać nie tylko do zewnętrznej części budynku, ale także do wewnętrznych ścian i sufitów. Klimatyczny wystrój – zapewniony!

Świerk skandynawski, modrzew syberyjski – wyjątkowa boazeria

Oferowana przez nas boazeria opalana wyróżnia się nie tylko wyjątkowym stylem wykonania, ale również niezwykłą trwałością – tę cechę osiągamy poprzez impregnowanie ogniowe oraz użycie dodatkowych środków zabezpieczających. Wysoka odporność na działanie czynników zewnętrznych oraz niskie koszty utrzymania naszych desek sprawiają, że bardzo trudno jest się na nie nie skusić.

Drewno do wnętrza i na elewację? Czemu nie! Wybierz najbardziej odpowiadający Ci produkt z naszej oferty i osiągnij niepowtarzalny efekt.

Wybierz deski odpowiednie do wykonania elewacji zewnętrznej i wnętrz:

KARPATIA

Deski opalane KARPATIA to różne warianty na drewnie świerk skandynawski w kolorze czarnym, przeznaczone do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.

karpatia1-square
KARPATIA 1
Karpatia-2_square
KARPATIA 2
karpatia3-square
KARPATIA 3
SILESIA
silesia1-square
SILESIA 1
Silesia-2-square
SILESIA 2
silesia3-square
SILESIA 3

Deski opalane SILESIA to różne warianty na drewnie modrzew syberyjski w kolorze czarnym, przeznaczone do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.

BALTICA

Deski opalane BALTICA to warianty na drewnie świerk skandynawski w różnych kolorach, przeznaczone do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.

min_Baltica---jasny-(świerk)_square
BALTICA 1
min_Baltica---ciemny-(świerk)_square
BALTICA 2
baltica3-square
BALTICA 3
MAZURIA
Mazuria-modrzew-jasny-square
MAZURIA 1
min_Mazuria---ciemny-(modrzew)_square
MAZURIA 2
Mazuria-szary-square
MAZURIA 3

Deski opalane MAZURIA to warianty na drewnie modrzew syberyjski w różnych kolorach, przeznaczone do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.

POZOSTAŁE

Deski ścienne w kolorze czarnym, przeznaczone do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.

dab-square
Dąb
thermo-jesion-square
Thermo jesion
thermo-sosna-square
Thermo sosna

Zamów bezpłatne próbki desek opalanych metodą Shou Sugi Ban

You cannot copy content of this page