preloader

Pełna oferta desek opalanych

Nasze produkty powstają z wykorzystaniem techniki wierzchniego zwęglania drewna, inspirowanej tradycyjną japońską metodą Shou Sugi Ban. Proces ten, wraz z konserwacją ogniem i użyciem specjalnych środków zabezpieczających, nadaje drewnu wysoką odporność na warunki atmosferyczne, ogień i czynniki biologiczne. Dodatkowo, proces opalania nadaje drewnu unikatowy wygląd o nietypowej barwie i fakturze. Nasza szeroka oferta dostępnych wariantów pozwala każdemu klientowi znaleźć produkt dopasowany do jego potrzeb.

BALTICA

Świerk Skandynawski

Deski opalane z linii BALTICA to różne warianty na drewnie świerk skandynawski w odcieniach brązu oraz szarości. Na indywidualne zamówienie mogą być również dobarwiane w każdym innym kolorze. Deski BALTICA przeznaczone są do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.

Inne deski

Inne

Na indywidualne zamówienie oferujemy również opalane deski wykonane z gatunków drewna takich jak: dąb, thermo sosna, thermo jesion, accoya, kebony, modrzew europejski, daglezja, modrzew kanadyjski oraz wielu innych.

KARPATIA

Świerk Skandynawski

Deski opalane z linii KARPATIA to różne warianty na drewnie świerk skandynawski w kolorze czarnym. Przeznaczone są do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.

MAZURIA

Modrzew Syberyjski

Deski opalane z linii MAZURIA to różne warianty na drewnie modrzew syberyjski w odcieniach brązu oraz szarości. Na indywidualne zamówienie mogą być również dobarwiane w każdym innym kolorze. Deski MAZURIA przeznaczone są do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.

SILESIA

Modrzew Syberyjski

Deski opalane z linii SILESIA to różne warianty na drewnie modrzew syberyjski w kolorze czarnym. Przeznaczone są do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.

Oferowane przez nas produkty powstają przy wykorzystaniu techniki wierzchniego zwęglenia, która wzoruje się na tradycyjnej japońskiej metodzie Shou Sugi Ban, zwanej również Yakisugi, znanej od setek lat. Opalanie drewna sprawia, że staje się ono interesującą propozycją na wykończenie różnych powierzchni. Deski te charakteryzują się niezwykłym kolorem oraz oryginalną fakturą, która jest jednolita i równa, dzięki tym cechom produkty te w każdych warunkach prezentują się efektownie.

Poznaj z bliska nasze produkty

Zamów próbnik i doświadcz unikalnego charakteru drewna opalanego japońską metodą Shou Sugi Ban.

    IMIĘ I NAZWISKO / NAZWA FIRMY

    E-MAIL

    NUMER TELEFONU

    WIADOMOŚĆ