preloader

Impregnacja do NRO

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest bezpieczeństwo materiałów używanych w budownictwie, szczególnie w przypadku obiektów użyteczności publicznej. Dlatego oferujemy specjalistyczną usługę zabezpieczania drewna, aby spełniało ono normy klasy nierozprzestrzeniania ognia NRO.

Klasa nierozprzestrzeniania ognia NRO oznacza, że materiał, w tym przypadku drewno, został przetworzony w taki sposób, aby jego zdolność do zapalenia się była znacząco ograniczona. Dzięki temu, w przypadku pożaru, rozprzestrzenianie ognia jest minimalizowane, co może być decydującym czynnikiem w ochronie życia ludzi i mienia.

Impregnacja ogniochronna polega na naniesieniu kilku warstw odpowiedniego preparatu w kolorze bezbarwnym. Proces ten zwiększa bezpieczeństwo użytkowania drewna, nie wpływając negatywnie na jego naturalne właściwości oraz efekty wizualne. Niezależnie więc od tego, czy jest to deska opalana, malowana czy też surowa, każdy produkt z naszej oferty może zostać  zabezpieczamy do stopnia niezapalności NRO.

Bezpieczeństwo i jakość idące w parze

Bezpieczeństwo i jakość idące w parze

Spełnienie norm bezpieczeństwa pożarowego
Niezmienione właściwości i estetyka drewna
Możliwość zabezpieczenia każdego produktu z naszej oferty
left
/
right

Zobacz przykładowe produkty odpowiednie do wykorzystania na elewacjach i nie tylko

Poznaj z bliska nasze produkty

Zamów próbnik i doświadcz unikalnego charakteru drewna opalanego japońską metodą Shou Sugi Ban.

    IMIĘ I NAZWISKO / NAZWA FIRMY

    E-MAIL

    NUMER TELEFONU

    WIADOMOŚĆ