Menu Zamknij

Ogrodzenia

Niezwykle estetyczny, miły dla oka wygląd zgodny z najnowszymi trendami w zakresie aranżacji otoczenia zewnętrznego domu oraz ponadprzeciętna wytrzymałość na korozję i zmienne warunki atmosferyczne? Opalane drewno ogrodzeniowe Wood of Fire znajdujące się w naszej ofercie zapewnia dokładnie takie wrażenia! Ten długowieczny, impregnowany ogniowo produkt odpowiada na potrzeby wszystkich klientów, którzy są miłośnikami niekonwencjonalnych rozwiązań. Stanowi najlepszą alternatywę dla klasycznych płotów.

Oferujemy szeroki wybór drewnianych produktów, co pozwala zdecydować się na model zgodny z indywidualnymi preferencjami każdego klienta pod względem stylu oraz koloru. Ogrodzenie z desek opalanych można postawić bardzo prosto i szybko – wymaga jedynie przygotowania odpowiedniego podłoża przed podjęciem czynności monterskich.

Wybierz deski odpowiednie do wykonania ogrodzenia:

KARPATIA

Deski opalane KARPATIA to różne warianty na drewnie świerk skandynawski w kolorze czarnym, przeznaczone do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.

karpatia1-square
KARPATIA 1
Karpatia-2_square
KARPATIA 2
karpatia3-square
KARPATIA 3
SILESIA
silesia1-square
SILESIA 1
Silesia-2-square
SILESIA 2
silesia3-square
SILESIA 3

Deski opalane SILESIA to różne warianty na drewnie modrzew syberyjski w kolorze czarnym, przeznaczone do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.

BALTICA

Deski opalane BALTICA to warianty na drewnie świerk skandynawski w różnych kolorach, przeznaczone do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.

min_Baltica---jasny-(świerk)_square
BALTICA 1
min_Baltica---ciemny-(świerk)_square
BALTICA 2
baltica3-square
BALTICA 3
MAZURIA
Mazuria-modrzew-jasny-square
MAZURIA 1
min_Mazuria---ciemny-(modrzew)_square
MAZURIA 2
Mazuria-szary-square
MAZURIA 3

Deski opalane MAZURIA to warianty na drewnie modrzew syberyjski w różnych kolorach, przeznaczone do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.

POZOSTAŁE

Deski ścienne w kolorze czarnym, przeznaczone do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.

dab-square
Dąb
thermo-jesion-square
Thermo jesion
thermo-sosna-square
Thermo sosna

Zamów bezpłatne próbki desek opalanych metodą Shou Sugi Ban

You cannot copy content of this page