preloader

Montaż elewacji drewnianych

Ubiór człowieka jest jego wizytówką — podobnie jak fasada domu. Nic więc dziwnego, że coraz chętniej wybieramy ciekawe elewacje drewniane, które odmieniają wygląd budynków jednorodzinnych, komercyjnych i wielu innych.

Montaż elewacji drewnianych

Montaż elewacji drewnianych na różnorodnych budynkach

Fasady z desek można montować na różnych obiektach, chociaż materiał ten ze względu na swoją naturalną stylistyką nawiązuje do dawnych czasów, to równie świetnie sprawdzi się także w przypadku nowoczesnych budynków jednorodzinnych czy też komercyjnych.

Drewniane elewacje sprawiają, że cały budynek wydaje się znacznie bardziej przytulny, przyjazny i bezpieczny. Dodatkowo świetnie prezentują się zarówno w cieniu, jak i słońcu. Fasada zamontowana przez specjalistę posłuży przez długi czas i będzie niezwykłą wizytówką domu lub firmy, którą na pewno docenią Twoi bliscy, przechodnie bądź klienci.

Co ciekawe deski drewniane można układać na wiele sposobów, w zależności od wyglądu i stylu budynku. Tak więc zarówno elewacja położona w pionie, poziomie, jak i pod kątem 45 stopni będzie się idealnie prezentowała. Co więcej, wbrew pozorom sam montaż jest dość szybki, a koszty związane z wykonaniem takiej “wizytówki” nie odbiegają od standardowych fasad.

 

Deski opalane na elewację

Jeśli chcesz, aby Twoja elewacja drewniana na budynku jednorodzinnym czy też komercyjnym była zarówno oryginalna, jak i trwała, to warto postawić na produkty najwyższej jakości, takie jak dostępne w naszej ofercie deski opalane metodą Shou Sugi Ban.

Do wykonania desek używamy różnych drzew, zarówno popularnego dębu, jak i świerku skandynawskiego czy też modrzewia syberyjskiego. Co więcej, oferujemy profesjonalny montaż naszych produktów na terenie Polski i nie tylko. Nasze ekipy montażowe z dbałością o najmniejszy detal wykonają dla Ciebie elewację drewnianą na budynkach jednorodzinnych, komercyjnych i innych.

Ciekawą opcją, którą oferujemy w Wood of Fire jest możliwość pomalowania drewna odpowiednimi lazurami, w tym przypadku nie opalamy desek, a stosujemy tzw. maszynowe malowanie.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą Wood of Fire i zamówienia bezpłatnych próbek drewna, które pomogą wybrać Ci najlepsze deski na fasadę!

 

Poznaj z bliska nasze produkty

Zamów próbnik i doświadcz unikalnego charakteru drewna opalanego japońską metodą Shou Sugi Ban.

    IMIĘ I NAZWISKO / NAZWA FIRMY

    E-MAIL

    NUMER TELEFONU

    WIADOMOŚĆ