preloader

Opalane deski tarasowe Shou Sugi Ban od Wood of Fire

Taras w domu jest wyjątkowym miejscem w którym podczas ciepłych dni lubimy spędzać wolne chwile, odpoczywać, rozmawiać i spotykać się z przyjaciółmi. Dobrze jest więc zadbać o odpowiednie urządzenie naszej wymarzonej oazy relaksu.

Opalane deski tarasowe Shou Sugi Ban od Wood of Fire

Podstawową decyzją, jest wybór materiału z którego wykonamy taras. W tym artykule znajdą Państwo wskazówki, czy warto wziąć pod uwagę taras drewniany wykonany z opalanych desek Shou Sugi Ban.

Jedną z zalet opalanej deski tarasowe Shou Sugi Ban jest niepowtarzalny wygląd, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Odpowiednia impregnacja poprzez opalenie drewna, a następnie zabezpieczenia odpowiednimi środkami pozwala na zachowanie funkcjonalności drewna na lata!

W dobie obecnych tropikalnych upałów ważną zaletą opalanych desek tarasowych jest fakt, iż drewno nie nagrzewa się tak mocno jak deski kompozytowe, które dość często stosowane są jako zamiennik dla desek tarasowych. Przy zakupie opalanych desek tarasowych warto zwrócić uwagę na ich grubość. Im deska jest grubsza, tym trwalsza. W ofercie posiadamy deski w różnych wariantach od 24mm do 27mm. Przy wyborze opalanych desek tarasowych, rekomendujemy wybór deski z modrzewia syberyjskiego, który dzięki swoim wyjątkowym cechą śmiało może konkurować wytrzymałością z deskami egzotycznymi. W przypadku zainteresowania zakupem opalanych desek tarasowych Shou Sugi Ban – zapraszamy do kontaktu! W ofercie posiadamy opalane deski tarasowe z sosny, świerku, termo sosny, accoya oraz wielu innych gatunków drewna!

Poznaj z bliska nasze produkty

Zamów próbnik i doświadcz unikalnego charakteru drewna opalanego japońską metodą Shou Sugi Ban.

    IMIĘ I NAZWISKO / NAZWA FIRMY

    E-MAIL

    NUMER TELEFONU

    WIADOMOŚĆ