preloader

Apartament Sielanka

Apartament Sielanka to urokliwe miejsce zlokalizowane u podnóża szczytu Hrobacza Łąka w Międzybrodziu Bialskim. Elewacja domu została wykonana z  desek modrzewiowych MAZURIA 1.

PRODUKT
MAZURIA-1
Apartament Sielanka

Opalanie  metodą Shou Sugi Ban oraz szczotkowanie sprawiło, że zastosowany tutaj wariant deski posiada charakterystyczną strukturę drewna z widocznym usłojeniem i unikatowym dla każdej deski układem sęków.

Inwestorzy zdecydowali się na pokrycie części elewacji Apartamentu Sielanka czarną blachą. Zestawienie dwóch różnych materiałów, jak i dwóch różnych kolorów na elewacji budynku dało ciekawy i niebanalny efekt końcowy.  Ciepły odcień brązu desek kontrastuje z czernią, przez co często łączony jest z elementami właśnie w tym kolorze.

W klimatyzowanym wnętrzu apartamentu znajdują się trzy komfortowe sypialnie, dwie nowoczesne łazienki i przestronny salon z częścią kuchenną. Balkon i taras oferują idealne warunki nie tylko na podziwiania bajecznych widoków i panoramy Beskidów, ale są również idealnym miejscem na poranną kawę, popołudniowy relaks oraz spędzanie długich wieczorów w towarzystwie rodziny czy przyjaciół.

Jak mówią sami właściciele, jest tu wszystko czego człowiekowi potrzeba do szczęścia: góry dające cień, ogrom nieba nad głową, chłodne wody jezior i plątaninę szlaków prowadzących w najpiękniejsze miejsca w Polsce.

Lokalizacja : Polska

Poznaj z bliska nasze produkty

Zamów próbnik i doświadcz unikalnego charakteru drewna opalanego japońską metodą Shou Sugi Ban.

    IMIĘ I NAZWISKO / NAZWA FIRMY

    E-MAIL

    NUMER TELEFONU

    WIADOMOŚĆ