preloader

Ekologiczne domy całoroczne w Beskidach

Odpoczywaj w Naturze to kompleks 6 drewnianych, ekologicznych domów całorocznych. Jest to miejsce, gdzie można cieszyć się pięknym widokiem gór, korzystać ze spokoju i ciszy ale też pobliskich atrakcji niezależnie od pory roku.

PRODUKT
SILESIA-2
Ekologiczne domy całoroczne w Beskidach

Domy zaprojektowano w duchu funkcjonalnego, ale i ponadczasowego designu.
Zostały one zbudowane z naturalnego drewna świerkowego, a ich dach i elewację wykończono opalaną deską z modrzewia syberyjskiego (wariant SILESIA-2).  Połączenie czarnej, opalanej elewacji z jasnym, surowym drewnem wykorzystanym w części tarasowej sprawia, że domy wyglądają bardzo efektownie i wspaniale wkomponowują się w naturę o każdej porze roku. Zwłaszcza zimą na białym śniegu, czy jesienią na tle złotych wzgórz.

Wnętrza urządzono w nowoczesnym, minimalistycznym, skandynawskim stylu. Ogromne okna w salonie oraz przestronny taras zapewniają spektakularne widoki na góry i najpiękniejsze zachody Beskidu Wyspowego. Dodatkowo, każdy z domów ma swoją własną działkę na której znajduje się miejsce na piknik, ognisko, sprowadzona z Finlandii bania oraz opalana drewnem sauna.

Odpoczywaj w Naturze to miejsce, gdzie odwiedzający goście znaleźć mogą niesamowite widoki, sporą przestrzeń i kojącą cisze. Równocześnie znajduje się bardzo blisko wielu lokalnych atrakcji turystycznych (stoków, szlaków, lokalnej kuchni i kultury).

Lokalizacja : Polska

 

 

Poznaj z bliska nasze produkty

Zamów próbnik i doświadcz unikalnego charakteru drewna opalanego japońską metodą Shou Sugi Ban.

    IMIĘ I NAZWISKO / NAZWA FIRMY

    E-MAIL

    NUMER TELEFONU

    WIADOMOŚĆ