preloader

Les Cabanes de Rensiwez

Ardeny to bardzo zróżnicowany, mocno zalesiony region na terenie południowo-wschodniej Belgii.  W tym popularnym wśród turystów miejscu można znaleźć wiele oryginalnych baz noclegowych.

PRODUKT
MAZURIA-2
Les Cabanes de Rensiwez

Jedną z nich jest Domaine des Cabanes de Rensiwez, która oferuje komfortowe zakwaterowanie swoim gościom przez cały rok.

Mocno zalesiony, górsko-wyżynny teren sprawił, że budowa domków w takim miejscu nie należała do najłatwiejszych. Tego wymagającego zadania podjął się zespół Juliena Croisiera – Just Wood It. Jest to polska firma specjalizująca się w projektowaniu i budowie konstrukcji drewnianych w czterech głównych technologiach: słupowo-ryglowej, z drewna masywnego, z bali oraz  szkieletowej. Ze względu na trudno dostępne i bardzo strome tereny, do dostarczenia potrzebnych materiałów w trakcie budowy wykorzystywano helikopter.

Kilka z domków posiada elewację z opalanego drewna oraz dach pokryty zielonym mchem, przez który przebija się kamienny komin. Sprawia to, że domki harmonijnie komponują się z otaczającą dziką przyrodą, a przy tym nadaje całemu kompleksowi bajkowego klimatu. Do wykonania elewacji wykorzystano opalane deski w wariancie MAZURIA-2. Wnętrza także zostały wykończone panelami z opalanego drewna oraz wyposażone w kamienne wanny, ogromne łóżka i przytulne miejsca przy kominkach.

Uderzające piękno wzgórz, bujnych zielonych lasów i spokojnie płynącej rzeki sprawia, że pobyt w tym miejscu dostarcza odwiedzającym niezapomnianych wrażeń.

Wykonawca: Just Wood It

Lokalizacja : Belgia

Poznaj z bliska nasze produkty

Zamów próbnik i doświadcz unikalnego charakteru drewna opalanego japońską metodą Shou Sugi Ban.

    IMIĘ I NAZWISKO / NAZWA FIRMY

    E-MAIL

    NUMER TELEFONU

    WIADOMOŚĆ